Trainingsschema

Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:45 Meisjes 8E1 Fleur de Kroon
Saartje Smets
VDL - A
18:00 - 19:15 Meisjes 6E2 Marit Wassink
Yune Vorselman
VDL - D
18:00 - 19:15 Meisjes 6E3 Mirthe Willems
Tessel Oberg
VDL - C
18:00 - 19:15 Meisjes C2 Coen de Korte BBB - AB
18:45 - 20:00 Meisjes C1 Merle Muller VDL - AB
19:15 - 20:30 Meisjes A2 Bern Hendrikx BBB - AB
19:15 - 20:30 Meisjes B1 Bas Jacobs
Roy Vogel
BBB - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:15 Meisjes 8E3 Eveline Legierse
Pleun de Crom
VDL - A
18:00 - 19:15 Meisjes C3 Floor Claassen
Sien van Lotringen
BBB - AB
18:00 - 19:15 Meisjes D1 Merle Muller BBB - CD
18:00 - 19:15 Meisjes D2 Julia Luysterburg
Nova de Haas
VDL - CD
19:15 - 20:45 Meisjes A1 Mark de Groot BBB - AB
19:15 - 20:30 Meisjes A3 Laura Blezer VDL - CD
19:15 - 20:30 Meisjes B3 Finch Claassen
Loet Zwierink
VDL - AB
20:30 - 21:45 Dames 1 Mark de Groot BBB - CD
20:30 - 21:45 Dames 2 Giel Rompen VDL - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:45 - 18:00 Keepers JJ Trainingsgroep BBB - D Britt van der Aalst
16:45 - 18:00 Hockeyschool 1 Wies Liebregts
Lotte van Beek
BBB - B
16:45 - 18:00 Meisjes 6E1 Jula Maas
Isa van der Looij
BBB - C
16:45 - 18:00 Meisjes 6E3 Lotte Fleerakkers
Romy Adriaanse
VDL - D
16:45 - 18:00 Meisjes 8E1 Ise Tops
Roos Bogaerts
VDL - A
16:45 - 18:00 Meisjes 8E2 Fleur de Haas
Nisa van Berchum
BBB - A
16:45 - 18:00 Meisjes 8E3 Merel Toonders
Noor De Crom
VDL - B
16:45 - 18:00 Meisjes F2 Fleur van der Heijden
Lara Luysterburg
VDL - C
18:00 - 20:30 Keepers junioren CD Trainingsgroep BBB - A Coen Bok
18:00 - 19:15 Meisjes B2 Niek Geboers BBB - CD
18:00 - 19:15 Meisjes C1 Merle Muller
Fleur van Elewout
VDL - AB
19:15 - 20:30 Keepers junioren AB Trainingsgroep BBB - D Niek Geboers
19:15 - 20:30 Meisjes A2 Bern Hendrikx VDL - CD
20:30 - 21:45 Heren 1 Michiel Rutten BBB
20:30 - 21:45 Heren Veteranen A VDL - AB eigen trainer
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 Meisjes F3 Anne Benthe Spierts
Frieda Smets
VDL - C
18:00 - 19:15 Meisjes 6E2 Imke Bogaerts
Neal van Eindhoven
VDL - A
18:00 - 19:15 Meisjes B3 Paroek Henkus BBB - AB
18:00 - 19:15 Meisjes D1 Merle Muller BBB - CD
18:00 - 19:15 Meisjes F1 Sarah Gerdingh
Mare Kuipers
VDL - B
18:30 - 19:45 Meisjes C2 Christian Sanders VDL - CD
19:15 - 20:45 Meisjes A1 Niels Endlich BBB - CD
19:15 - 20:30 Meisjes A3 Paroek Henkus BBB - AB
19:15 - 20:30 Meisjes B1 Bas Jacobs
Roy Vogel
VDL - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:45 Meisjes 6E1 Fleur van der Heijden
Puck Koenders
BBB - D
17:30 - 18:45 Meisjes 8E2 Finn Michiels
Kars Michiels
BBB - AB
17:30 - 18:45 Meisjes D2 Mare Kuipers
Sarah Gerdingh
VDL - AB
18:45 - 20:00 Meisjes B2 Niek Geboers VDL - CD
18:45 - 20:00 Meisjes C3 Tom Verlijsdonk BBB - AB
20:00 - 21:15 Dames 1 Jean-Paul Helmonds
Marc Pompen
Frank van de Voort
BBB - AB
20:00 - 21:15 Dames 2 Giel Rompen BBB - CD
20:15 - 21:30 Heren 1 Michiel Rutten VDL