Dames 2

Ondersteuning

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Eersel D2-O Oranje-Rood D12 0:00
Oirschot D3 Helmond D3 0:00
Don Quishoot D7 Heesch D2-O 0:00
Den Bosch D12 Heesch D3 0:00
Boxmeer D3 Eindhoven D6 11:00
Oranje-Rood D13 Gemert D2-O 15:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Boxmeer D3 11 29 9 2 0
2 Eindhoven D6 11 27 9 0 2
3 Helmond D3 11 23 7 2 2
4 Oranje-Rood D13 11 22 7 1 3
5 Eersel D2-O 11 20 6 2 3
6 Gemert D2-O 11 17 5 2 4
7 Oranje-Rood D12 11 17 5 2 4
8 Heesch D3 11 11 3 2 6
9 Oirschot D3 11 9 3 0 8
10 Don Quishoot D7 11 7 3 1 7
11 Heesch D2-O 11 5 1 2 8
12 Den Bosch D12 11 0 0 0 11

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
5 mrt HC Oranje Rood D12 n.n.b thuis
12 mrt HC Gemert D2-O n.n.b uit
19 mrt Mixed Hockey Club Heesch D3 n.n.b thuis
26 mrt Mixed Hockey Club Heesch D2-O n.n.b uit
2 apr HC Eindhoven D6 n.n.b thuis
16 apr HC Helmond D3 n.n.b uit
23 apr MHC Boxmeer D3 n.n.b thuis
14 mei Don Quishoot D7 n.n.b uit
21 mei Hockeyclub 's-Hertogenbosch D12 n.n.b thuis
4 jun HC Oranje Rood D13 n.n.b uit
11 jun HC Oirschot D3 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Helmond D3 Oirschot D3 (8-2)final
Gemert D2-O Oranje-Rood D13 (4-0)final
Oranje-Rood D12 Eersel D2-O (6-2)scheduled
Eindhoven D6 Boxmeer D3 (1-4)scheduled
Heesch D2-O Don Quishoot D7 (1-3)final
Heesch D3 Den Bosch D12 (1-0)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Don Quishoot D7 Eindhoven D6 (1-5)final
Oirschot D3 Oranje-Rood D12 (1-0)final
Boxmeer D3 Helmond D3 (4-2)scheduled
Eersel D2-O Gemert D2-O (2-0)final
Oranje-Rood D13 Heesch D3 (6-0)scheduled
Den Bosch D12 Heesch D2-O (0-2)scheduled
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Gemert D2-O Oranje-Rood D12 (2-2)scheduled
Eindhoven D6 Den Bosch D12 (6-1)final
Boxmeer D3 Oirschot D3 (2-0)scheduled
Heesch D3 Eersel D2-O (1-2)final
Heesch D2-O Oranje-Rood D13 (1-2)scheduled
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Den Bosch D12 Helmond D3 (2-9)final
Don Quishoot D7 Boxmeer D3 (2-3)scheduled
Eersel D2-O Heesch D2-O (4-4)scheduled
Oranje-Rood D13 Eindhoven D6 (1-4)final
Oirschot D3 Gemert D2-O (0-3)final
Oranje-Rood D12 Heesch D3 (5-2)scheduled
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Don Quishoot D7 Oirschot D3 (2-0)final
Boxmeer D3 Den Bosch D12 (6-2)scheduled
Eindhoven D6 Eersel D2-O (0-3)scheduled
Heesch D3 Gemert D2-O (3-0)final
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Den Bosch D12 Don Quishoot D7 (0-4)final
Oranje-Rood D13 Boxmeer D3 (0-3)final
Eersel D2-O Helmond D3 (2-2)final
Oirschot D3 Heesch D3 (0-1)final
Gemert D2-O Heesch D2-O (4-1)scheduled
Oranje-Rood D12 Eindhoven D6 (1-2)final
MAANDAG 17 OKTOBER 2022
Heesch D2-O Oranje-Rood D12 (1-3)final
ZONDAG 23 OKTOBER 2022
Helmond D3 Oranje-Rood D13 (1-1)scheduled
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Helmond D3 Oranje-Rood D12 (4-1)final
Eindhoven D6 Gemert D2-O (2-0)final
Den Bosch D12 Oirschot D3 (0-3)final
Boxmeer D3 Eersel D2-O (5-0)final
Heesch D2-O Heesch D3 (2-2)scheduled
Don Quishoot D7 Oranje-Rood D13 (2-5)final
DINSDAG 1 NOVEMBER 2022
Helmond D3 Don Quishoot D7 (4-2)scheduled
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Heesch D3 Eindhoven D6 (1-3)final
Eersel D2-O Don Quishoot D7 (4-1)final
Oranje-Rood D13 Den Bosch D12 (8-0)final
Gemert D2-O Helmond D3 (1-3)final
Oranje-Rood D12 Boxmeer D3 (2-2)scheduled
Oirschot D3 Heesch D2-O (4-2)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Helmond D3 Heesch D3 (4-0)final
Den Bosch D12 Eersel D2-O (1-6)scheduled
Eindhoven D6 Heesch D2-O (4-2)scheduled
Boxmeer D3 Gemert D2-O (2-2)scheduled
Don Quishoot D7 Oranje-Rood D12 (1-4)scheduled
Oranje-Rood D13 Oirschot D3 (5-0)final
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Eersel D2-O Oranje-Rood D13 (1-2)final
Eindhoven D6 Oirschot D3 (4-1)final
Oranje-Rood D12 Den Bosch D12 (3-2)scheduled
Gemert D2-O Don Quishoot D7 (2-0)final
Heesch D2-O Helmond D3 (3-5)final
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Helmond D3 Eindhoven D6 (3-5)final
Oirschot D3 Eersel D2-O (1-3)final
Boxmeer D3 Heesch D2-O (2-0)final
Den Bosch D12 Gemert D2-O (0-2)scheduled
Don Quishoot D7 Heesch D3 (1-1)scheduled
Oranje-Rood D13 Oranje-Rood D12 (5-0)final
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
Heesch D3 Boxmeer D3 (0-6)scheduled